Z Prahy do Lucemburku o letních prázdninách
27.4.2023

Z Prahy do Lucemburku o letních prázdninách

2 840

O této nabídce

Hned zrána vám servírujeme letenky do méně tradiční, ale o to zajímavější destinace na pomezí Německa, Francie a Belgie. Aerolinka Luxair nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Lucemburku za 2 840 Kč. Termíny jsou k mání od července do září tedy o letních prázdninách, což je nejlepší doba k návštěvě toho velkovévodství. Příkladovým termínem je odlet 14. a návrat 16. července. Tak neváhejte a vydejte se na průzkum nejen Lucemburku, ale i jeho okolí.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a jednu osobní věc (malý batoh nebo kabelku). Na palubě Luxair se můžete těšit na malou svačinu během všech jejich letů.

Informace, jak se dostat z letiště Lucemburk a další tipy, naleznete v našem zbrusu novém průvodci letištěm Lucemburk.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: červenec – září 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Lucemburska

Pro cesty do Lucemburska již nemusíte předkládat negativní test, očkovací certifikát ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace naleznete v našem článku „Koronavirus v Lucembursku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lucemburku za 2 840 Kč
Z Prahy do Lucemburku o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Lucemburk (LUX)

Letiště Praha (PRG)

Luxair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)