Z Prahy do Londýna na podzimní prodloužené víkendy
23.8.2022

Z Prahy do Londýna na podzimní prodloužené víkendy

878

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air na konci října po dvou letech obnoví svou linku z Prahy do Londýna na letiště Luton (viz tento článek s detaily). Na staronové trase bude operovat každý den, čehož snadno využijete k naplánování podzimního prodlouženého víkendu v Londýně. Vypravit se do britské metropole můžete jak od pátku do neděle, nebo klidně od soboty do pondělí. Aktuálně se navíc jedná o nejlevnější letenky Prahy do Londýna a nedá se příliš čekat, že by se během podzimu objevila výrazně levnější možnost k cestě do Velké Británie. Zpáteční letenky z Prahy do Londýna ulovíte v rezervačním systému dopravce za 878 Kč (tato cena platí pro členy WDC), případně za 1 318 Kč (pro všechny ostatní cestovatele).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Anglie

Při cestě do Anglie již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Nezapomeňte ale na cestovní pas!

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 878 Kč

Z Prahy do Londýna na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Londýn Luton (LTN)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)