Z Prahy do Lisabonu v lednu a únoru
9.4.2024

Z Prahy do Lisabonu v lednu a únoru

od 2 063

O této nabídce

Portugalsko si prostě zamilujete a u jeho hlavního města to platí dvojnásob. Navštivte ho díky nabídce aerolinky easyJet, v jejímž rezervačním systému se objevily zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu na příští rok za fajn cenu. Ta začíná na 2 063 Kč například v termínu od 21. do 24. ledna. Další termíny jsou dostupné po celý leden a únor. Tak si zaleťte do Lisabonu, budete se vracet nadšení.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 794 Kč v jednom směru. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 15 kg, připravte si příplatek ve výši 962 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Lisabon je láska na první návštěvu

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete v Portugalsku strávit delší dobu, půjčte si káru v naší autopůjčovně. Perfektní auto pro vaši dovolenou v Portugalsku vás vyjde od 238 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Lisabonu za 2 063 Kč

Z Prahy do Lisabonu v lednu a únoru


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)