Z Prahy do Larnaky: podzimní letenky na Kypr
9.10.2023

Z Prahy do Larnaky: podzimní letenky na Kypr

1 262

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air dnes přichází se slevovou akcí „Pumpkin season promo“, v jejímž rámci dosáhnou členové WDC extra slevy ve výši 20 % na vybrané lety. Nemusí pršet, stačí když kape a každá ušetřená stokoruna na letenkách nám vykouzlí úsměv na rtech. Akční letenky z Prahy (PRG) cestovatelé pořídí například na středomořský ostrov Kypr, do Larnaky (LCA). Ceny podzimních zpátečních letenek začínají na 1 262 Kč (jak je avizováno, tato cena je dostupná pro pro členy WDC – ostatní za zpáteční letenky zaplatí stále pěknou cenu pohybující se kolem 2 tisíc Kč).

Využijte k cestě na Kypr třeba listopadový státní svátek, díky čemuž ušetříte jeden den dovolené. V jedenáctém kalendářním měsíci bude aerolinka mezi oběma městy létat 4× týdně (úterý, středa, čtvrtek a neděle). V prosinci poté dojde ke krácení počtu spojení na tři rotace týdně (pondělí, středa, pátek).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Larnace (LCA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v podzimních měsících vyjde na cca 2 tisíce Kč / týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Prahy na Kypr za 1 262 Kč

Z Prahy do Larnaky: podzimní letenky na Kypr


Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)