Z Prahy do kyperské Larnaky přes celou zimu
29.12.2022

Z Prahy do kyperské Larnaky přes celou zimu

861

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air dnes ulovíte zlevněné letenky z Prahy na Kypr. Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky jsou za 861 Kč (ceny platná pro členy WDC, ostatní cestovatelé zaplatí stále pěkných 1 234 Kč) jsou dostupné prakticky na všechny termíny během ledna, února i března. Dopravce na lince létá 2x týdně, každé úterý a sobotu. Vyrazte proto za teplejším počasím na Kypr na rychlý výlet v rámci prodlouženého víkendu nebo si na tomto středomořském ostrově naplánujte třeba týdenní pobyt a využijte jarní prázdniny.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: leden& březen 2023
 • Termíny:
  • 7. – 10. 1.
  • 7. – 14. 1
  • 14. – 17. 1.
  • 14. – 21. 1.
  • 21. – 24. 1.
  • 21. – 28. 1.
  • stejně pak naprosto všechny termíny (úterky & soboty) v únoru a březnu 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v zimních měsících vyjde na cca 2 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 861 Kč

Z Prahy do kyperské Larnaky přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)