Z Prahy do kyperské Larnaky po celou zimu
14.8.2023

Z Prahy do kyperské Larnaky po celou zimu

1 460

O této nabídce

Levné letenky na Kypr pořídíte v nabídce maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpříjemněte si zimní měsíce a vypravte se za slunečními paprsky i ostrovní pohodou do Středomoří. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Larnaky (LCA) aktuálně ulovíte v rezervačním systému dopravce za 1 460 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí cca 2 tisíce Kč). Za uvedenou cenu na vás čeká několik termínů během listopadu a prosince a poté velmi mnoho v prvních třech měsících kalendářního roku 2024. Po čas platnosti zimního letového řádu bude linka v provozu 4× týdně (úterý, středa, čtvrtek a neděle).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Larnace (LCA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v zimních měsících vyjde na cca 2 tisíce Kč / týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 1 460 Kč

Z Prahy do kyperské Larnaky po celou zimu


Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)