Z Prahy do Kodaně na lednový prodloužený víkend
10.1.2022

Z Prahy do Kodaně na lednový prodloužený víkend

858

O této nabídce

Vyrazte na lednový prodloužený víkend do dánské metropole. Nabídka letenek do Kodaně sice trochu prořídla, neboť lety během ledna dočasně pozastavily ČSA i Norwegian. Přesto na trase zůstaly operovat rovnou dva dopravci: Eurowings a Ryanair. A právě v nabídce irské nízkonákladové aerolinky ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Kodaně za 858 Kč. Odlety z Prahy jsou naplánovány na páteční poledne, návraty z Dánska poté kolem v neděli po obědě. Nejlevnější letenky pořídíte již na nadcházející víkend, další lednové potom o cca dvě stokoruny dráže.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Před cestou do Dánska je nutné disponovat minimálně negativním testem nebo dokladem o prodělání nemoci. Na místě se ale bude hodit také  doklad o očkování (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Kodaně

Kodaň – město, které vás dostane už svým názvem! K – jako kolo, kterým tu dojedete kamkoli zcela bezpečně, protože cyklisté mají všude přednost. O – jako odpočinek v některém z parků, kterých je po celém městě nespočet. D – jako delikatesy, které nutně musíte ochutnat. Třeba smørrebrød – hranatý žitný chléb s máslem a oblohou, co zasytí na celý den. A – jako architektura, díky níž tu žije historie s modernou v naprosté harmonii a N – jako navždy – navždy vám zůstane Kodaň se svou Malou mořskou vílou, druhým nejdelším mostem a druhým nejstarším zábavním parkem na světě hluboko zaryta v srdci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 858 Kč

Z Prahy do Kodaně na lednový prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)