Z Prahy do Kodaně na jeden den během dubna
17.3.2023

Z Prahy do Kodaně na jeden den během dubna

1 438

O této nabídce

Na otočku do Kodaně s odletem příští měsíc? Proč ne! Aerolinka Eurowings nabízí zpáteční letenky z Prahy do Kodaně (CPH) za 1 438 Kč po celý duben (vyjma Velikonoc). Atraktivní jsou jednodenní otočky, kdy do Kodaně přiletíte v ranních hodinách a večer se vrátíte do Prahy, a to například v úterý 25. dubna. Pokud vás láká i okolí této severské metropole nebo chcete-li se vydat do nedalekého Švédska, k mání jsou i vícedenní termíny – stačí si jen vybrat.

Za tuto cenu pořídíte letenky nejen v nejlevnějším tarifu „Basic“, ale také v tarifu „Smart“, kdy si s sebou můžete vzít kromě osobní věci také větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a odbavené zavazadlo do 23 kg. V tarifu „Smart“ také máte výběr sedadla zdarma a přednostní nástup do letadla.

Podmínky pro cestování

Cesty do Dánska

Pro cesty do Dánska již neplatí žádná vstupní opatření, cestovat tedy můžete jako dřív – bez testu, očkování a vstupního formuláře. Aktuální informace naleznete v našem přehledu „Koronavirus v Dánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes aerolinku Eurowings
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg + příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
 • Dostupnost: duben 2023
 • Termíny za 1 438 Kč:
  • 4. 4. – 7. 4. (Út – Pá)
  • 12. 4. – 13. 4. (St – Čt)
  • 13. 4. – 13. 4. (Čt – Čt) – ráno tam a večer zpět
  • 17. 4. – 19. 4. (Po – St)
  • 18. 4. – 19. 4. (Út – St)
  • 21. 4. – 24. 4. (Pá – Po)  – prodloužený víkend (za 1 718 Kč)
  • 24. 4. – 25. 4. (Po – Út)
  • 25. 4. – 25. 4. (Út – Út) – ráno tam a večer zpět

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kodaň – nejšťastnější město na světě

Kam v Kodani vyrazit? Určitě byste se měli zastavit u sochy Malé mořské víly. To je taková turistická povinnost. Pak omrknout královský palác Christiansborg anebo navštívit jeden z nejstarších zábavních parků – Tivoli. A když vám zbude čas, zavítejte do Christiánie. Je to čtvrť, kde na zákony koukají z trochu benevolentnějšího pohledu. Možná právě proto je Kodaň neustále vyhlašovaná jako nejšťastnější metropole na světě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 1 438 Kč
Z Prahy do Kodaně na jeden den během dubna

Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)