Z Prahy do jižního Maroka: letenky do Agadiru
31.12.2023

Z Prahy do jižního Maroka: letenky do Agadiru

2 476

O této nabídce

Letový řád aerolinky Eurowings, která v letošní zimní sezoně začala nově létat na přímé lince z Prahy (PRG) do Agadiru (AGA), s tímto spojením během druhé poloviny ledna a v únoru nepočítá. Zraky cestovatelů plánujících zimní dovolenou v jižním Maroku by se proto měly upřít na nabídku Swiss International Air Lines. V jejich rezervačním systému totiž ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Agadiru za 2 476 Kč. Základní tarif „Economy Light“ tradičně obsahuje přepravu příručního zavazadla. K dispozici jsou letenky na týdenní pobyty od středy do středy. V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup ve švýcarském Curychu (ZRH).

Veškeré informace o letišti v Al Massira v Agadiru (AGA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo na webu Swiss Air Lines nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické příruční á 8 kg (max. 55 × 40 × 23 cm)
  • Dostupnost: únor & březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cestování do Maroka je už téměř restrikcí. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Agadiru za 2 476 Kč

Z Prahy do jižního Maroka: letenky do Agadiru


Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)