Z Prahy do jihoafrického Mosambiku: do Maputa
10.7.2022

Z Prahy do jihoafrického Mosambiku: do Maputa

12 686

O této nabídce

Zajímavé letenky z Prahy do subsaharské Afriky a TAP Air Portugal. Spojení, které lze již považovat za ustálenou tradici. Tentokráte z nabídky portugalského dopravce vyletěly atraktivní letenky do jihoafrického Mosambiku. Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města země, Maputa, ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 12 686 Kč.

Pokud vám základní tarif „Discount“, zahrnující pouze přepravu příručního zavazadla, nebude vyhovovat, jednoduše si letenky kupte ve vyšším tarifu „Basic“ (vč. odbaveného zavazadla). Příplatek je totiž pouze cca 5 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mosambiku

Před cestou do Mosambiku je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem. Turistické vízum lze získat za 50 USD po příletu.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mosambiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: listopad 2022 – únor 2023
  • Příkladové termíny:
    • 4. – 21. 11. za 12 724 Kč
    • 25. 11. – 5. 12. za 13 266 Kč
    • 20. 1. – 2. 2. za 12 686 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Maputa za 12 686 Kč

Z Prahy do jihoafrického Mosambiku: do Maputa


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)