Mosambik

Koronavirus v Mosambiku

Aktuální cestovní opatření v souvislosti s COVID-19

Od 14. dubna 2023 jsou zrušeny všechny vstupní podmínky do Mosambiku zavedené v souvislosti se šířením nemoci „COVID-19“.

Od 20. června 2022 již nemusí cestovatelé při cestě do Mosambiku předkládat negativní test, a to za předpokladu, že se prokáží očkovacím certifikátem.

Podmínky pro cestování do Mosambiku

Pro cestu do Mosambiku již platí stejná pravidla „jako dřív“ – tj. naprosto žádná „COVID byrokracie“. Jedinou podmínkou zůstává povinnosti disponovat turistickým vízem.

  • Negativní test: NE
  • Očkování: NE
  • Prodělání nemoci: NE

Za účelem cestování doporučujeme využívat tzv. „COVID pas EU“ neboli Digitální zelený certifikát.

Cestování s dětmi

Pro děti a mladistvé platí stejná pravidla příjezdu jako pro dospělé osoby.

Opatření v Mosambiku

Více informací na téma „Koronavirus v Mosambiku“ naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Pretorii nebo na mosambickém turistickém portálu.

Podmínky návratu z Mosambiku do ČR

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Máš jakýkoliv dotaz na téma „Koronavirus v Mosambiku“? Nejsou Ti  jasné cestovní podmínky? Žádný dotaz není špatný, rádi Ti poradíme v komentářích níže. 🙂

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 19. 5. 2023

Akce

Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)