Z Prahy do izraelského Tel Avivu téměř po celý rok
10.9.2022

Z Prahy do izraelského Tel Avivu téměř po celý rok

3 550

O této nabídce

Pěknou akci na letenky do izraelského Tel Avivu si připravily aerolinky sdružené ve Star Alliance. Na křídlech německé Lufthansy, rakouského Austrianu či Swiss International Air Lines si můžete zaletět z Prahy do Izraele za 3 550 Kč. Zpáteční letenky za sympatickou cenu jsou navíc dostupné na mnoho termínů od listopadu až do června příštího roku.

Routing zahrnuje jeden přestup v obou směrech – v závislosti na dopravci v Mnichově, Curychu nebo Vídni. Základní tarif „Economy Light“ vám zaručuje bezplatnou přepravu klasického příručního zavazadla. Preferujete-li cestovat se zavazadlem odbaveným, letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ jsou dražší o cca 15 stokorun v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Před cestou do Izraele je nutné disponovat pouze vyplněným formulářem a cestovním pojištěním. Žádné testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa 
 • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 8 kg (odbavené za příplatek cca 50 €/ks/směr)
 • Dostupnost: listopad 2022 – červen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 12. 11. za 3 630 Kč
  • 12. – 19. 11. za 3 630 Kč
  • 6. – 13. 12. za 3 550 Kč
  • 15. – 22. 1. za 3 550 Kč
  • 3. – 10. 2. za 3 550 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Izraele

Izrael má všechno. Posvátný Jeruzalém a jeho jedinečná atmosféra kontrastují s mrakodrapy pulzujícího Tel Avivu, nekonečné bělostné pláže svádějící k surfování jsou zas jak kdyby opakem oranžových kopců a pouštní krajiny rozpínající se vnitrozemím. Západy slunce jsou tady ze záhadných důvodů podmanivější než kdekoliv jinde a vůně fritujícího se falafelu a tradičního hummusu vás rychle dostane. Mrtvé moře má ozdravné účinky nejen na tělo, ale i na duši, opuštěná krajina porostlá solnými homolemi dodává pocit, jakobyste byli jediní lidé na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 3 550 Kč

Z Prahy do izraelského Tel Avivu téměř po celý rok


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Austrian Airlines

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)