Z Prahy do italské Pescary v jarních termínech
14.4.2023

Z Prahy do italské Pescary v jarních termínech

1 081

O této nabídce

Zlevněné letenky do Pescary ležící na Apeninském poloostrově v italské provincii Abruzzo dnes ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy na pobřeží Jaderského moře do Pescary pořídíte od 1 081 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu do 23. do 30. května, nicméně v podobných cenových hladinách je lze zakoupit také v dalších vybraných jarních termínech od druhé poloviny dubna až prakticky do konce června. Dopravce na lince létá 2× týdně (úterý a sobota). Do Pescary se proto můžeme vypravit na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Abruzzo poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících není problém si pronajmout vůz za cca 1 000 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 1 081 Kč

Z Prahy do italské Pescary v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)