Z Prahy do egyptské Hurghady s Turkish Airlines
14.10.2022

Z Prahy do egyptské Hurghady s Turkish Airlines

5 792

O této nabídce

Po akčních letenkách z Prahy do Marsa Alam na přímých letech s Eurowings či Šarm aš-Šajchu z Vídně tu máme i třetí vyhlášenou egyptskou destinaci na březích Rudého moře, Hurghadu. V aktuální akci letecké společnosti Turkish Airlines ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Hurghady za 5 792 Kč. Základní tarif navíc obsahuje dokonce 2 ks odbavených zavazadel s celkovým limitem 46 kg! Termíny jsou dostupné přes zimní měsíce od listopadu do února, a to prakticky na každý den!

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

K Rudému moři do Hurghady

Před pár desítkami let byla Hurghada neznámou rybářskou vesničkou. Dnes je, díky svým nekonečným plážím, Rudému moři a věčnému teplu cílem nespočtu zvědavců, co si tu užívají typického arabského života nejen při smlouvání a popíjení přeslazeného jablečného čaje na bazaarech, ale i při procházkách v místní Marině a ochutnávání dokonalého kebabu, kterému tu říkají shawarama. Pak sednou na autobus a hurá do Káhiry! Vstříc pyramidám i Tut-anch-Amonovi. V islámské Káhiře, která vůbec není víc islámská, zato o moc krásnější, se cítí jak v Pohádkách tisíce a jedné noci a v noci si na střeše hotelu zakouří vodní dýmku, protože ta tady chutná nějak jinak! Užijete si tenhle výlet taky tak?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hurghady za 5 792 Kč

Z Prahy do egyptské Hurghady s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)