Egypt přímým letem z Prahy: Marsa Alam
5.10.2022

Egypt přímým letem z Prahy: Marsa Alam

3 998

O této nabídce

Již za necelý měsíc zahájí aerolinka Eurowings přímé lety z Prahy do egyptského letoviska Marsa Alam. Na lince do populární destinace na břehu Rudého moře bude konkurovat tuzemské aerolince Smartwings. Boj o zákazníky myslí německý dopravce zřejmě vážně, neboť aktuálně do svého rezervačního systému nahrál zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam za 3 998 Kč. A to je o více než polovinu méně, než nabízí právě „Smárti“. Vydejte se do Egypta bez cestovky na vlastní pěst, litovat rozhodně nebudete a nějakou kačku ještě ušetříte (ubytko vč. all-inclusive si snadno zarezervujete na Bookingu).

Nejlevnější letenky na vás čekají v termínech od 26. listopadu do 3. prosince a od 3. do 10. prosince. V případě dalších termínů během posledních dvou měsíců kalendářního roku 2022 si pár stovek připlatíte, ale stále letenky ulovíte za ceny kolem 5 tisíc Kč. Základní tarif “ Basic“ sice obsahuje pouze přepravu menšího příručního zavazadla, ale s ním si týdenní dovolenou v Egyptě bez problémů zvládnete. Případná „dokup“ odbaveného báglu á 23 kg vyjde na 664 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

K Rudému moři do Marsa Alam

Žár tropů, nekonečná poušť a pestrobarevné akvárium. Marsa Alam volá plážové povaleče i vyznavače vodních sportů na perfektní dovolenou. Zapomeňte na celý svět pod slunečníkem na zlatavém písku nebo ponořte svůj obličej pod hladinu. Najdete tam téměř nedotčený korálový ráj, drobné rybky i nádherné sasanky obývané rozkošným Nemem. Klouzejte po tyrkysovém povrchu Rudého moře na kitesurfu nebo rozrážejte jeho vlny rychle svištícím skútrem. Nechte se omámit kouzlem orientu, povečeřte s beduíny a sledujte siluety velbloudů při západu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Marsa Alam za 3 998 Kč

Egypt přímým letem z Prahy: Marsa Alam


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)