Z Prahy do Budapešti na zářijové prodloužené víkendy
3.8.2021

Z Prahy do Budapešti na zářijové prodloužené víkendy

794

O této nabídce

Zářijové víkendy si můžete snadno zpestřit výletem do maďarské metropole. V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Budapešti na prodloužené víkendy za lákavé ceny začínající na 794 Kč. Právě prodloužený víkend je ideální časovou dotací na dostatečné prozkoumání celého města. Páteční odlety z Prahy jsou naplánované na podvečer, zatímco návraty z Budapešti na pondělní poledne. K dispozici je ale případně i plno dalších možností, vždyť Ryanair by měl během září na trase létat až 5× týdně (pondělí, středa, pátek, sobota a neděle).

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Maďarska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o očkování (alespoň první dávka);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Maďarska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Budapešti.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maďarsko je aktuálně zařazeno do zelené kategorie.

Co čekat od Budapešti?

S kouzlem naší matičky Prahy a přesto tak odlišná. Taková je maďarská metropole Budapešť, „perla Dunaje“. Projíždí jí nejstarší metro evropského kontinentu a celé město je pak přehlídkou krásné architektury, od té z dob Římanů, přes úchvatné baroko, až po neoklasicistní stavby. Navštivte budínský Hradní vrch, žasněte nad monumentální budovou parlamentu a bazilikou svatého Štěpána. Budapešť byla vystavěna na „bublajícím podloží“ a oplývá tak bohatstvím termálních pramenů a nádherně zdobených lázní. Smočte svá těla v uvolňujících vodách koupele Rudas nebo novogotických Széchenyi. Nezapomeňte ochutnat výbornou maďarskou kuchyni a sladké, dezertní víno králů z vinařské oblasti Tokaj.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Budapešti se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 794 Kč

Z Prahy do Budapešti na zářijové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)