Z Prahy do Benátek nejen o letních prázdninách
14.3.2023

Z Prahy do Benátek nejen o letních prázdninách

od 700

O této nabídce

Využijte zlevněných letenek z Prahy do Benátek a naplánujte si letní dovolenou v severní Itálii. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Benátek od 700 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, pro ostatní cestovatele ceny začínají na 1 178 Kč). Za ceny do 2 tisíc Kč jsou tentokráte dostupné termíny s cca týdenní dobou pobytu, a to během června (nejlevnější letenky) i července a srpna. Vícedenní časová investice vybídne kromě poznávačky samotného města i k relaxu na pobřeží Jaderské moře v letoviscích jako Bibione, Caorle či Lido di Jesolo.

Veškeré informace o letiště Marca Pola v Benátkách (VCE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i na pláže u Jadranu, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za Kč 700 Kč

Z Prahy do Benátek nejen o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)