Z Prahy do Arménie na nové lince Wizz Airu
26.1.2023

Z Prahy do Arménie na nové lince Wizz Airu

2 300

O této nabídce

Skvělé zprávy si pro české cestovatele na dnešní den připravila aerolinka Wizz Air. Ta do svého rezervačního systému krátce po poledni nahrála hned čtveřici nových linek z Jerevanu. Spojení budou směřovat do německého Dortmundu, polských Katowic, bulharské Sofie a především do Prahy! Nová přímá linka z Prahy do Arménie bude v provozu od 12. června a létat se na ní bude 2× týdně (vždy v pondělí a pátek). Zajímavé jsou i první ceny letenek, kdy nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Jerevanu ulovíte v letních termínech od 2 300 Kč (platí pro členy WDC / ceny pro ostatní cestovatele začínají na 2 778 Kč).

Podrobné informace o nových linkách Wizz Airu, vč. jejich letového řádu, naleznete v našem speciálním článku.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cestování do Arménie je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Podmínky pro cestování

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2023 – duben 2024
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 6. za 2 660 Kč (platí pro členy WDC)
  • 16. – 19. 6. za 2 660 Kč (platí pro členy WDC)
  • 23. – 30. 6. za 2 300 Kč (platí pro členy WDC)
  • 3. – 10. 7. za 2 790 Kč (platí pro členy WDC)
  • přes celé léto za 3 – 4 tisíce Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Jerevanu za 2 300 Kč

Z Prahy do Arménie na nové lince Wizz Airu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)