Z Prahy do Amsterdamu od ledna do dubna
20.10.2023

Z Prahy do Amsterdamu od ledna do dubna

od 1 805

O této nabídce

Navštivte nádhernou zemi větrných mlýnů díky levným letenkám, které nabízí aerolinka easyJet. Letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíte na prodloužené víkendy od 1 805 Kč. Termíny jsou k mání od ledna do dubna letošního roku. Spojte návštěvu Amsterdamu s květinovými zahradami v Keukenhofu například v termínu od 5. do 8. dubna. 

Zdarma máte v ceně letenky přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm si přikoupíte za 741 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde od 908 Kč / směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za pohodou do Amsterdamu

Pozor – Amsterdam je vysoce návykový. Pro to, co všechno je tu k vidění, ale hlavně pro silnou dávku vzrušení, kterou ucítíte, až budete šlapat na ulici – bez kola v Amstru ani ránu, to je známá věc. Patří k prožitku stejně jako famózní holandské hranolky, plavba po tajemných zákoutích grachtů. Jako dokonale vychlazené pivo v Café de Sluyswacht hned naproti, až půjdete z Rembrandtova domu. Jako vůně tulipánů mísící se s vůní nejlepších sýrů. Jako tajemné kouzlo prostupující obrazy Vincenta van Gogha, rudě zbarvená ulička lásky, všudypřítomný marihuanový opar a pocit, že všechno je v tomhle vzrušujícím městě dovoleno!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Cesty do země tulipánů jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 805 Kč
Z Prahy do Amsterdamu od ledna do dubna

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)