Z Prahy do Amsterdamu na pohodový víkend
25.11.2021

Z Prahy do Amsterdamu na pohodový víkend

1 088

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na akční letenky z Prahy do Švýcarska v podání aerolinky easyJet. Dnes z nabídky tohoto nízkonákladového dopravce vytahujeme další úlovek v podobě levných letenek z Prahy do Amsterdamu, které pořídíte za 1 088 Kč. Do nizozemské metropole se můžete vydat na čistý víkendový výlet, kdy nemusíte čerpat ani jeden den dovolené (tj. odlet v sobotu ráno a návrat v neděli večer). Dostupných termínů je během zimních měsíců dostatek a nejlevnější letenky ulovíte přímo v rezervačním systému dopravce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Česká republika je z pohledu Nizozemska zařazena do kategorie „vysoce rizikových zemí“. V praxi to znamená povinnosti doložit před cestou do Nizozemska svou bezinfekčnost(viz Evropský COVID pas) – uznávány jsou negativní testy nebo doklad o očkování / prodělání nemoci.

Podívejte se na podrobné informace o cestování do Nizozemska a přehled aktuálně platných podmínek na místě.

  Návrat do ČR

  Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Nizozemsko je momentálně zařazeno do červené kategorie.

  TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  Na víkend do Amsterdamu

  Potřebujete dobít baterky? Předepište si Amsterdam! Vlije vám do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

  Ubytování

  Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

  Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 088 Kč

  Z Prahy do Amsterdamu na pohodový víkend


  Bude se hodit

  Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

  Letiště Praha (PRG)

  easyJet

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  2 Komentáře
  nejnovější
  nejstarší nejlépe hodnocené
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)