Zimní prodloužené víkendy ve Švýcarsku: Basilej i Ženeva z Prahy
24.11.2021

Zimní prodloužené víkendy ve Švýcarsku: Basilej i Ženeva z Prahy

858

O této nabídce

Další z aerolinek, která si pro cestovatele připravila v tomto týdnu zajímavé cenovky, je britský easyJet. Pro dnešek z jeho nabídky vytahujeme akční letenky z Prahy do Švýcarska – konkrétně do Basileje a Ženevy. Do obou měst si můžete během zimních měsíců (od ledna do března) zaletět na prodloužené víkendy od pátku do neděle. Zpáteční letenky z Prahy do Basileje i Ženevy ulovíte v rezervačním systému dopravce od 858 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

V případě cesty do Švýcarska musíte před cestou vyplnit tento příjezdový formulář. Dále je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 16 let. Více informací o cestách do Švýcarska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bernu.

PS: Pokud byste chtěli cestovat „pouze“ s negativním testem a plánovali se zdržet déle než čtyři dny, bude povinni se na vlastní náklady podrobit dalšímu testování na území Švýcarska.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švýcarsko je nyní zařazeno do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 858 Kč

Zimní prodloužené víkendy ve Švýcarsku: Basilej i Ženeva z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)