Z Prahy do Amsterdamu během jara i léta
1.2.2024

Z Prahy do Amsterdamu během jara i léta

od 1 628 Kč

O této nabídce

Ještě jste nebyli v Nizozemsku? Chyba, kterou ale hravě napravíte díky nabídce britské nízkonákladovky easyJet. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu během jara i léta nejen na prodloužené víkendy. Za cenovku začínající na 1 628 Kč pořídíte spoustu termínů od května do září letošního roku, a to i o letních prázdninách. Tak na nic nečekejte a kupte si letenky například v termínu od 1. do 3. září. 

S sebou si do Nizozemska vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 779 Kč v jednom směru. Náročnější cestovatele čeká jednosměrný příplatek za odbavené zavazadlo do 15 kg ve výši 845 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

V Amstru se nudit nebudete

Pozor – Amsterdam je vysoce návykový. Pro to, co všechno je tu k vidění, ale hlavně pro silnou dávku vzrušení, kterou ucítíte, až budete šlapat na ulici – bez kola v Amstru ani ránu, to je známá věc. Patří k prožitku stejně jako famózní holandské hranolky, plavba po tajemných zákoutích grachtů. Jako dokonale vychlazené pivo v Café de Sluyswacht hned naproti, až půjdete z Rembrandtova domu. Jako vůně tulipánů mísící se s vůní nejlepších sýrů. Jako tajemné kouzlo prostupující obrazy Vincenta van Gogha, rudě zbarvená ulička lásky, všudypřítomný marihuanový opar a pocit, že všechno je v tomhle vzrušujícím městě dovoleno!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Stejně jako většina destinací, ani Nizozemsko po vás již nevyžaduje očkování nebo negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 628 Kč

Z Prahy do Amsterdamu během jara i léta


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)