Z Ostravy do Toronta během dubna a května
28.2.2023

Z Ostravy do Toronta během dubna a května

9 997

O této nabídce

S příjemnou cenovkou letenek z Ostravy do Toronta přichází polská aerolinka LOT. Ty pořídíte nejlevněji na dubnové termíny (vyjma Velikonoc) za krásných 9 997 Kč. Příkladovým termínem může být odlet 13. a návrat 19. dubna. Pokud chcete do této kanadské metropole letět v květnu a využít u toho i státní svátky, pořídíte letenky o pár kaček dráž, a to za 10 690 Kč. Po cestě vás čeká jeden přestup ve Varšavě, který můžete využít i k prohlídce města.

V ceně letenky si s sebou na palubu polských aerolinek můžete vzít příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti do 8 kg a jednu osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, můžete si ho přikoupit za 2 840 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Kanady

Pro vstup do Kanady nejsou již platné žádné podmínky spojené s koronavirem, nepotřebujete testy, očkování ani formulář. Pro aktuální informace a opatření navštivte před odletem naši stránku „Koronavirus v Kanadě“.

Vstup na území je však podmíněno vyplněním elektronické registrace ETA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm (max. 8 kg) + osobní věc
  • Dostupnost: duben – květen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Město, které vás nepřestane bavit

Tisíc v jednom – to je Toronto – město, kde je vše, po čem toužíte doslova na dosah ruky! Tepající Down Town v záři milionů světel když se setmí a Younge Street – ulice, kde propadnete nákupní horečce během dne. Výhled na město z CN Tower, hrobové ticho, klídek a pohoda na jednom z Toronto Islands či na plážích okolo jezera Ontário. Mezinárodní kuchyně – přes nudle v Chinatown, dortíky v Little Italy až po kanadskou delikatesu Poutine – hranolky se sýrem a omáčkou z taženého hovězího/vepřového. A konečně – omračující a teskně hučící Niagárské vodopády, které vám, jako celé Toronto, vyrazí dech!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Toronta za 9 997 Kč

Z Ostravy do Toronta během dubna a května


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)