Z Ostravy do Indie: Dillí od ledna do března
28.12.2022

Z Ostravy do Indie: Dillí od ledna do března

12 517

O této nabídce

Do světa se můžete vydat také z ostravského Letiště Leoše Janáčka (OSR). Díky aktuální promo akci pořídíte v nabídce polského národního dopravce LOT mj. levné letenky do Indie. Zpáteční letenky z Ostravy do Dillí ulovíte za 12 517 Kč! Vypravte se objevovat poloostrov Přední Indie ve vybraných termínech po čas prvního kvartálu nadcházejícího roku (viz náš kalendáře). Základní tarif „Saver“ zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud budete potřebovat cestovat s větším, zakupte si letenky rovnou tarifu „Standard“ (vč. odbaveného báglu á 23 kg) za 14 810 Kč. Pro úplnost dodáme, že v obou směrech vás čeká jeden přestup ve Varšavě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Indie

Indie je zemí obrovskou, pestrobarevnou, chudou a přesto nesmírně bohatou. Pro její rozlohu a rozmanitost by se jí dalo cestovat dlouhé měsíce. Pokud chcete indické kulturní bohatství, jinakost a atmosféru alespoň ochutnat, vydejte se za poznáním jejího Zlatého trojúhelníku. Spojuje Staré i Nové Dillí a příběhy opředenou Agru s růžovým Jaipurem. Na svazích pohoří Aravalli se majestátně tyčí pevnost Ambér, palác Větrů v Jaipuru vás dostane svými barvami. Stůjte v úžasu před slavným pomníkem lásky Tádž Mahal. Je opředen tajemstvím a legendami, alespoň na okamžik jim uvěřte.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Dillí za 12 517 Kč

Z Ostravy do Indie: Dillí od ledna do března


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)