Z Mnichova na Tchaj-wan: Tchaj-pej s odbaveným zavazadlem
16.1.2024

Z Mnichova na Tchaj-wan: Tchaj-pej s odbaveným zavazadlem

11 314

O této nabídce

Další zajímavou destinací, do níž si můžete naplánovat jarní výlet díky pěkné ceně letenek od letecké společnosti Air China, je Tchaj-wan. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do hlavního města Čínské republiky, Tchaj-peje (TPE) ulovíte za 11 314 Kč. Základní tarif přitom již obsahuje zapsané zavazadlo k odbavení. Cestou do východní Asie i zpět do Evropy vás vždy čeká jeden klidný přestup v čínských měst Peking (PEK) nebo Šanghaj (PVG).

V případě přestupu delšího 4 hodin, máte v Pekingu nárok na bezplatný vstup do letištního salónku. Pokud je váš přestup delší než 8 hodin, získáte nárok na využití tranzitního hotelu (taktéž zdarma). Vždy lze čerpat pouze jednu z možností. O benefit zažádáte přímo na webových stránkách aerolinky po nákupu letenky. Vytvoříte si účet, přihlásíte se ke své rezervaci a v záložce „Booking Management“ zvolíte „Special Assistance“/“Special Service Reservation“).

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tchaj-peji (TPE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty na Tchaj-wan

Na Tchaj-wan se můžete vydat již zcela bez omezení. Žádné testy, ani certifikáty, ani formuláře. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Náhled letenky z Mnichova do Tchaj-peje za 11 314 Kč

Z Mnichova na Tchaj-wan: Tchaj-pej s odbaveným zavazadlem


Kalendář dostupných termínů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 155

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 176
Mnichov - Taipei - Taiwan Taoyuan - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)