Z Mnichova do Miami přímým letem
23.2.2022

Z Mnichova do Miami přímým letem

8 526

O této nabídce

Stále aktuální jsou „companion tarify“ německé aerolinky Lufthansa na letech do Spojených států amerických. Zaleťte si během března na slunnou Floridu, zpáteční letenky z Mnichova do Miami ulovíte za 8 526 Kč. A navíc se můžete těšit na přímé lety v obou směrech! Jedinou podmínkou je cestovat ve dvojici. Letenky budou sice vystaveny pod marketingovou značkou spolupracujících United Airlines, nicméně oba lety bude reálně obsluhovat německá aerolinka. Základní tarif „Fly with me Eco Light“ obsahuje přepravu příruční zavazadla a na letech je standardně podáváno občerstvení.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z dovolené na Floridě doslova vyždímali maximum, půjčte si určitě káru. Bez ní vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven. Auťák na vás pak může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti.

Náhled letenky z Mnichova do Miami za 8 526 Kč/os.

Z Mnichova do Miami přímým letem


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)