Z Mnichova do Guatemaly: akční letenky na mnoho termínů
6.10.2023

Z Mnichova do Guatemaly: akční letenky na mnoho termínů

11 196

O této nabídce

Po nějaké době se opět objevují lákavé letenky do středoamerické Guatemaly! A opět za nimi stojí americká letecká společnost United Airlines, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Guatemala City (GUA) za moc pěknou cenu 11 196 Kč.

K dispozici je navíc bohaté množství termínů od letošního října prakticky až do května příštího roku. Tradičně je přehledně sesumírované naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Basic Economy“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla. Cestou do Guatemaly i zpět do střední Evropy vás vždy čeká jeden přestup v USA – a to ve Washingtonu (IAD) potažmo Houstonu (IAH).

Vzhůru do Guatemaly

Země starých Mayů a dramatických scenérií, sopek, pralesů a nad nimi stoupající páry. Na své dovolené ve Střední Americe nevynechejte návštěvu hlavního města Guatemala City, pulzující životem a barvami umění a super moderními restauracemi, které si zamilují všichni foodies. Vyfoťte se s nebesky modrým jezerem Atitlán, mystickým a skrývajícím mnohá tajemství — ruiny města pod jeho hladinou. Vrcholem celé cesty nemůže být nic jiného než komplex mayských pyramid Tikal, natolik rozsáhlý, že nasáváním jeho atmosféry můžete s lehkostí strávit i několik dní. Východ slunce s černými siluetami pyramid na ohňovém pozadí si nenechte ujít, určitě stojí za brzké vstávání.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Cestování do Guatemaly je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Routing v obou směrech zahrnuje přestup ve Spojených státech amerických. Za tímto účelem je nutné disponovat elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod. Bližší detaily naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Guatemaly za 11 196 Kč

Z Mnichova do Guatemaly: akční letenky na mnoho termínů


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)