Z Milána do Austrálie v business třídě + přískoky z Prahy
7.6.2024

Z Milána do Austrálie v business třídě + přískoky z Prahy

47 990

O této nabídce

A dnes s krasojízdou na palubě aerolinky Air India ještě nekončíme! Tentokrát pro tebe máme libovku v podobě letenek z Milána do Austrálie v business třídě. Zpáteční letenky ve velkém stylu pořídíš do Melbourne za 47 990 Kč a do populárního Sydney za 48 575 Kč. Přískoky z Prahy do Milána pak ulovíš od 1 665 Kč, takže celý trip v businessu k protinožcům tě vyjde od senzačních 49 655 Kč! A pokud jsi členem Wizz Discount Clubu, srazíš cenu přískoku od dalších cca 500 Kč. Termínů je k mání více než dost od letošního července do listopadu, takže si zcela jistě vybereš. Tak navštiv roztomilé koaly prozkoumej Austrálii například v termínu od 27. srpna do 11. září. Po cestě tě (kromě stopu v Miláně) čeká přestup v indickém Dillí.

Přískoky z Prahy či dalších letišť do Milána najdeš v našem vyhledávači. 

Business třída ti přinese nejen super pohodlné a polohovací sedačky během několikahodinových letů, ale také další výhody. Mezi ně patří prvotřídní menu a nápoje, 2 odbavená zavazadla do 30 kg + kabinové zavazadlo a samozřejmě vstupy do salónků.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Dalekou Austrálii si zamiluješ

Shrnout důvody, proč navštívit Austrálii jen v pár větách, snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií tě nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skáčou klokani. Staň v úžasu před posvátným kamenem Uluru, cti ale prosím víru Aboridžinců a nevystupuj na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při cestování po Austrálii se ti bude hodit půjčená kára, která na tebe čeká v naší autopůjčovně. Ideální auto pro tvůj trip tě vyjde od 427 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie a přestup v Indii

Pro vstup do Austrálie budeš potřebovat platné vízum, které si vyřídíš online. Více informací se dočteš na naší stránce.

Při přestupu v Indii máš nárok na tranzitní vízum. Další detaily najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Milána do Melbourne za 47 990 Kč + přískok z Prahy za 1 665 Kč

Z Milána do Austrálie v business třídě + přískoky z Prahy

Z Milána do Austrálie v business třídě + přískoky z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Dillí (DEL)

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)