Z Krakova do severního Maroka: na konci léta do Nadoru
28.3.2024

Z Krakova do severního Maroka: na konci léta do Nadoru

3 039

O této nabídce

Využij netradiční cenovky, za niž je možné aktuálně ulovit letenky do marockého Nadoru. Město ležící na pobřeží Středozemního moře v severním Maroku není typickým výchozím bodem pro poznávání Marockého království. Primárně sem v letní sezoně směřují lety ze západní Evropy a turisty lákají dlouhé písčité pláže. Akční cestovatelé ale tyto letenky mohou pojmout jako příležitost k road-tripu právě po severní části Království, během něhož neopomenou navštívit ani ikonické modré město Chefchaouen.

Zpáteční letenky z polského Krakova (KRK) do Nadoru (NDR) v rezervačním systému aerolinky Brussels Airlines pořídíte za sympatickou cenu 3 039 Kč. V obou směrech vás čeká jeden přestup v belgickém hlavním městě na letišti Zaventem (BRU). Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu velkého příručního zavazadla.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Brussels Airlines
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. rozměry 55 × 40 × 23 cm)
 • Dostupnost: září 2024
 • Termíny:
  • 30. 8. – 8. 9. za 3 039 Kč
  • 1. – 8. 9. za 3 039 Kč
  • 1. – 10. 9. za 3 039 Kč
  • 3. – 10. 9. za 4 530 Kč
  • 8.  – 15. 9. za 3 359 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximálně svoboda v poznávání severního Maroka získáte díky zapůjčenému auto. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si parťáka pro své cesty v návaznosti na  nákup letenek skrze naši autopůjčovnu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cestování do Maroka je už téměř restrikcí. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Krakova do Nadoru za 3 039 Kč

Z Krakova do severního Maroka: na konci léta do Nadoru


Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Krakov (KRK)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)