Z Krakova do jižního Norska nejen přes státní svátky
3.3.2023

Z Krakova do jižního Norska nejen přes státní svátky

680

O této nabídce

Aerolinka Ryanair dnes potěší především cestovatele z Moravskoslezského kraje, které láká ryzí norská příroda. Nabízí totiž letenky z Krakova do jižního Norska, konkrétně na letiště Oslo Torp, které je skvělým výchozím bodem pro poznávání norských fjordů a jezer či samotného Osla. Letenky pořídíte od krásných 680 Kč a jsou dostupné od letošního března do června, včetně velikonočních a květnových státních svátků. Termínem za tuto cenu může být například odlet 5. května a návrat 9. května, kdy navíc využijete volné pondělí. Levných termínů je k mání dostatek, v Norsku tedy můžete strávit pár dní nebo klidně i více než týden.

Zdarma si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a váze do 10 kg si připlatíte od 325 Kč v jednom směru. V Norsku je výhodou, že můžete kempovat kdekoliv dále než 150 metrů od obydlí a mimo ornou půdu, proto doporučujeme zakoupení odbaveného zavazadla, do kterého si můžete sbalit stan. Odbavené zavazadlo vás vyjde od 495 Kč za jeden směr. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Norska

Do Norska již můžete cestovat jako před pandemií. Nepotřebujete tedy očkování, test, ani žádný formulář. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Příroda jižního Norska vám sebere dech

Kdo říká, že Norové jsou chladní, je asi nikdy opravdu nepoznal. Tenhle národ vás přivítá s otevřenou náručí a vřele nabídne všechnu tu krásu, kterou tam všemocná příroda vytvořila. Úchvatné fjordy vám seberou dech, jejich klidná hladina zrcadlí hluboké lesy a bouřlivé vodopády stékají po vysokých skalách všude kolem. Lysefjord je obklopen okázalými vyhlídkami, víc na sever pak najdete Trolltungu – trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad přenádherným jezerem Ringedalsvatnet.

Norsko ale není jen nespoutaná příroda. Zapomenout se nesmí na návštěvu Osla a jeho nové Opery, historického Trondheimu ani malebného města Bergen.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejjednodušší pro pohybování po Norsku je půjčení auta, které si můžete jednoduše zarezervovat přes naši autopůjčovnu. Zapůjčení menšího automobilu vás na týden vyjde přibližně na 7 230 Kč.

Náhled letenky z Krakova do Torpu za 680 Kč
Z Krakova do jižního Norska nejen přes státní svátky

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Oslo – Torp Sandefjord (TRF)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)