Z Katowic do norského Osla nejen na prodloužené víkendy
8.9.2021

Z Katowic do norského Osla nejen na prodloužené víkendy

214

O této nabídce

Letenky do Norska za dvě stovky? Uf, tak to je fakt mazec! A navíc zapomeňte na problémy a vícenáklady s dopravou do centra Osla, neboť se nejedná o letenky na sekundární letiště Torp Sandefjord. Ryanair totiž z Katowic létá na hlavní letiště Gardamoen. Zpáteční letenky z Katowic do Osla za naprosto mňamózní cenu 214 Kč pořídíte na mnoho zářijových termínů. Irský nízkonákladový dopravce provozuje spojení na trase hned 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle), díky čemuž můžete na sever Evropy vyrazit „jen“ na prodloužený víkend nebo klidně i delší dobu. V případě delšího pobytu vám rozhodně doporučujeme půjčení vlastního auta, s nímž za týden zvládnete projet celé jižní Norsko.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Za účelem cesty do Norska vám doporučujeme disponovat „Evropským COVID pasem“, jímž doložíte svou bezinfekčnost. Bezproblémová cesta čeká všechny, kteří jsou již kompletně naočkovaní nebo prodělali nemoc COVID-19 (v uplynulých 180 dnech). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Oslu nebo Velvyslanectví Norska v Praze.

PS: Česká republika i Polsko nyní spadají z pohledu Norska do „zelené kategorie zemí“, a tak na na sever Evropy mohu bez restrikcí cestovat i jedinci bez očkování / bez prodělání nemoci. Tyto osoby ale podléhají povinnosti vyplnit před cestou online registraci a mohou být zdarma otestovány po příletu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Norsko je momentálně zařazeno do červené kategorie. Vzhledem k příletu na polské letiště bude nutné před návratem vyplnit také polský registrační formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Oslu nebo kdekoliv jinde na území Norska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná).

Náklady na bydlo jsou v Norsku, ostatně stejně jako další služby, vyšší než v jiných evropských metropolích. V příkladovém termínu bychom si vybrali tento hezký tříhvězdový Smarthotel za 1 274 Kč/os./noc.

Pokud do Norska vyrazíte na delší termín a plánujete poznávat i jeho přírodní krásy, zvážili bychom dokoupení extra odbaveného zavazadlo (stačí jedno do dvojice), do nějž bychom si zabalili stan. Stanovat můžete v Norsku téměř kdekoliv (pokud je to alespoň 150 m od nejbližšího obydleného místa a zároveň se nejedná o obdělávanou půdu). Vícenáklady na odbavené zavazadlo budou bohatě vykoupeny úsporou za ubytování v hotelech. 🙂

Autopůjčovna

Budete-li chtít vyrazit i mimo hlavní město, pak se nezastupitelným parťákem v poznávání jeho okolí stane vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během září můžete počítat s částkami kolem 1 000 Kč / den v případě malého vozu.

Náhled letenky z Katowic do Osla za 214 Kč

Z Katowic do norského Osla nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)