Z Katovic do březnového Osla
10.2.2023

Z Katovic do březnového Osla

635

O této nabídce

Pokud máte blízko letiště v Katovicích a na vašem cestovatelském wishlistu je hlavní město Norska, podívejte se na nabídku aerolinky Ryanair. Ta nabízí letenky z Katovic do Osla na březen od 635 Kč, například od 11.3. do 14.3. Hlavní výhodou je to, že přiletíte na hlavní letiště Oslo-Gardermoen. Letů je po celý měsíc dostatek, do Norska tedy můžete zaletět pouze na otočku nebo si můžete naplánovat týdenní dovolenou a vyrazit prozkoumávat divokou přírodu. Atraktivní je také možnost využít prodloužených víkendů.

S sebou si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si mohou zakoupit větší příručák od 330 Kč/směr a ti ještě náročnější si mohou nechat odbavit kufr do 20 kg za příplatek od 482 Kč/směr. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Norska

Do Norska můžeme cestovat bez jakékoliv covidové byrokracie. Žádné testy, očkovací certifikáty ani formuláře. Pro aktuální informace a opatření v Norsku navštivte naši stránku „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Oslo: Mekka moderní architektury

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Plánujete-li strávit v Norsku delší dobu, rozhodně doporučujeme půjčení auta. Půjčení malého auta v Norsku na týden v březnu vás vyjde na 4 873 Kč. Svůj ideální vůz pro vaši severskou dovolenou najdete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Katovic do Osla za 635 Kč
Z Katovic do březnového Osla


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)