Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa
19.3.2024

Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa

13 945

O této nabídce

Rádi objevujete netradiční destinace? Dejte šanci japonskému ostrovu Okinawa, kam si zaletíte z Budapešti. Zpáteční letenky za 13 945 Kč nabízí aerolinka China Eastern Airlines ve spolupráci se Shanghai Airlines. Příjemným benefitem jsou 2 odbavená zavazadla v základním tarifu. Letenky na Okinawu ulovíte na termíny od dubna do června letošního roku, například od 14. do 24. května. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Šanghaji (PVG) a cílovým přístavem pro vás bude město Naha na jihu ostrova.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte přepravu 2 odbavených zavazadel do 23 kg. Na palubu si vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (například malý batoh či kabelku). Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Pro cestu do Japonska nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Pokud se během přestupu v Šanghaji budete chtít podívat do města, máte nárok na tranzitní víza zdarma – musíte se akorát prokázat letenkou ze země. Pokud vás zajímá více, mrkněte se na naší stránku „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti na ostrov Okinawa za 13 945 Kč
Z Budapešti na japonský ostrov Okinawa

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)