Z Bratislavy do Istanbulu na nové lince Pegasus Airlines
27.3.2024

Z Bratislavy do Istanbulu na nové lince Pegasus Airlines

od 1 898

O této nabídce

Pozor, pozor! Hlavní město Slovenska získá nové spojení se světem. Turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines rozlétá v květnu linku z Bratislavy do Istanbulu a vy už nyní můžete ulovit letenky za více než příjemné ceny. Ty začínají na 1 898 Kč a ulovíte je během května a června letošního roku. Na palubě Pegasu přiletíte na sekundární letiště v Istanbulu (SAW). Navštivte Istanbul například v termínu od 9. do 12. června.

V ceně letenky máte přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 15 cm zdarma. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 12 € v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 12 kg si přikoupíte za stejnou cenu za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Nasajte atmosféru Istanbulu

Pluju po Evropě, pluju po Evropě… a už pluju po Asii… To lze směle konstatovat během dobytí Istanbulu při plavbě po Bosporu. Je nádherný, originální a mimořádně kontrastní. Evropská část totiž mnohem více připomíná Asii a naopak. Zatímco v Evropě se s dalšími miliony lidí ztrácíte v uličkách Velkého bazaru či bazaru s kořením prošpikovaným vůní orientu, žasnete při pohledu na Modrou mešitu se šesti minarety, noříte se pod zem v Basilica Cistern, kde bez následků hledíte do očí hlavě Medúzy, v Asii pak šplháte na Galatskou věž a oddychujete na kopci Camlica s vyhlídkou na město, kde není ani noha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Pro cestu do Turecka nebude potřebovat negativní test ani očkovací certifikát. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Istanbulu za 1 898 Kč
Z Bratislavy do Istanbulu na nové lince Pegasus Airlines

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)