Z Bratislavy do Bruselu na červnové víkendy
24.3.2023

Z Bratislavy do Bruselu na červnové víkendy

od 545

O této nabídce

Co si takhle skočit o víkendu na vafle nebo hranolky do Bruselu? Nyní můžete! A to díky aerolince Ryanair, která nabízí zpáteční letenky z Bratislavy (BTS) do Bruselu (CRL) od 545 Kč po celý červen. Jako příkladový termín jsme pro vás ulovili odlet 17. a návrat 18. června, kdy v sobotu odpoledne přiletíte do Bruselu a v neděli večer se vrátíte zpět. Kdo bude chtít, může v belgickém hlavním městě strávit více dní a vyrazit například do krásných Brugg či Antverp.

V ceně letenky máte naprosto dostačující příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Kdo bude potřebovat zavazadlo větší, může si přikoupit příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 202 Kč v jenom směru nebo 10 kg odbavené zavazadlo od 320 Kč za jeden směr.

Jak na dopravu z letiště Charleroi do centra Bruselu i dalších belgických měst naleznete v našem průvodci.

Podmínky pro cestování

Cesty do Belgie

Cesty do Belgie jsou již zcela bez omezení. Aktuální informace a opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do Bruselu

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Bruselu (Charleroi) za 545 Kč
Z Bratislavy do Bruselu na červnové víkendy

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)