Z Berlína na španělskou Ibizu
20.2.2022

Z Berlína na španělskou Ibizu

606

O této nabídce

Konkurenční prostředí na trase mezi německou metropolí a španělským ostrovem Ibiza tlačí ceny letenek v jarních termínech do velmi příjemných hladin. Vydejte se z Berlína na Ibizu díky zpátečním letenkám za skvělou cenu – 606 Kč. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte za stokorunové částky letenky od března až do června. Lákavé jsou zejména termíny v květnu a právě červnu, kdy již budou teploty Středozemního moře nahrávat i vodním radovánkám. Prakticky ve stejných dnech můžete na Ibizu letět také s easyJetem (jen ty letenky jsou dražší).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Podmínky návratu do České republiky se nově řídí těmito pravidly.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Ibizu

Hodláte-li letos protančit troje žabky, od rána do večera se cpát paellou, hodiny proflákat na nejkrásnějších plážích zašitých v úchvatných zátokách jako je Cala Comte nebo ta u městečka Cala Tarida, jógovat mezi pískovcovými útesy na Cala d´Hort, vychutnat si kouzlo historie v hlavním městě či hledět do budoucnosti v moderním San Antoniu při procházce rušnou, obchody a místními umělci obklopenou promenádou, nebo se procházet podloubím akvaduktu Pont Vell, jediné římské památky, co to na ostrově ustála, pak budete muset vyrazit na Ibizu. Ostrov, který vás nebude svou pohodou, zábavou a nezapomenutelnými zážitky šetřit ve dne ani v noci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem na Ibize bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během jarních měsíců můžete očekávat přívětivé ceny pronájmu pohybující se kolem 2 tisíc Kč / týden.

Náhled letenky z Berlína na Ibizu za 606 Kč

Z Berlína na španělskou Ibizu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)