Z Berlína na Mallorcu
22.5.2020

Z Berlína na Mallorcu

708

O této nabídce

Pokud se nemůžete dočkat teplého a průzračného moře, je tato nabídka právě pro vás. Po delší pauze přichází s lákavou akcí také irský Ryanair. Zpáteční letenky z Berlína na Mallorcu můžete nyní během celého srpna pořídit za 708 Kč. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Za klasický příručák si budete muset 6 €/směr připlatit. Letenky lze o něco dráž pořídit také na září a to z letiště Schönefeld.

Podle aktuálních zpráv by se španělské hranice měly otevírat turistům od 1. července. Po příletu by vás nebude ani čekat povinná dvoutýdenní karanténa, jelikož tato povinnost odpadne během června. Hranice mezi ČR a Německem by měly být volně otevřeny od 15. června. Absolvovat let z Berlína na Mallorcu by tedy neměl být žádný problém ani z pohledu byrokracie.

Proč na Mallorcu?

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
  • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: srpen & září 2020
  • Příkladové termíny:
   • Berlín (Tegel) – Palma de Mallorca
    • 10. – 17. srpen za 708 Kč
    • 23. – 29. srpen za 708 Kč
   • Berlín (Schönefeld) – Palma de Mallorca
    • 5. – 12. září za 762 Kč
    • 13. – 20. září za 762 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování na Mallorce můžete ještě nějaký týden počkat. Případně vyhledávejte ubytování s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels. Například tento Hotel Palma Bellver u pláže a s bazénem za 1 745 Kč/os./noc disponuje nabídkou zrušení rezervace zdarma. Podobně je na tom i tento hotel Araxa za 1 132 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro maximální zážitky z Mallorcy doporučujeme si zapůjčit vlastní vůz. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete v naší autopůjčovně. I zde doporučujeme vybírat pouze z nabídek s možností bezplatného zrušení nebo s rezervací ještě sečkejte.

Náhled zpátečních letenek z Berlína na Mallorcu za 708 Kč.

Z Berlína na Mallorcu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Schonefeld (SXF)

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)