Z Berlína do jihoamerického Chile s Iberií
12.9.2022

Z Berlína do jihoamerického Chile s Iberií

13 393

O této nabídce

Ceny letenek na jihoamerický kontinent v letošním roce vyskočily pěkně nahoru a akcí směrem Jižní Amerika je jako šafránu. O to lákavější je aktuální promo nabídka španělské aerolinky Iberia, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Berlína do Santiaga de Chile za moc pěknou cenu 13 393 Kč. Za uvedenou cenu si do Chile můžete zaletět během března příštího roku, tj. na sklonku tamějšího léta.

Cestou do Chile zpět vás čeká pouze jeden přestup v Madridu, díky čemuž se jedná o téměř nejkratší možné spojení do Latinské Ameriky. Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali letět i s krosnou/kufrem kupte letenky ve vyšším tarifu „Optimal“ s příplatkem á 50 €/směr, který obsahuje i odbavené zavazadlo (+ bezplatný výběr sedadla).

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile

Aktuálně pro cestu do Chile potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas) nebo negativní PCR test. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chile“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat jihoamerické Chile

Chile se táhne pobřežím i pohořím podél snad celé Jižní Ameriky, zahrnuje několik podnebí i vegetačních pásem. Nad tyrkysovými jezery a třpytivou hladinou Tichého oceánu se tak tyčí zasněžení horští velikáni, mohutné sopky a ledovce jsou obklopené suchou pouští. V panenské přírodě úchvatné Patagonie nezkrotné pumy číhají na divoce žijící lamy, okolní krajina je nepopsatelná. Vydejte se až na konec světa, z mysu Horn se svou dramatickou atmosférou a rozzuřeným mořem naskakuje husí kůže..

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Santiaga de Chile za 13 393 Kč

Z Berlína do jihoamerického Chile s Iberií


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Madrid (MAD)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)