WOW! Havajské ostrovy: z Frankfurtu do Honolulu s odbav. zavazadlem
4.10.2023

WOW! Havajské ostrovy: z Frankfurtu do Honolulu s odbav. zavazadlem

11 475

O této nabídce

V rezervačním systému německé aerolinky Condor se objevily letenky na Havajské ostrovy za naprosto parádní ceny. Zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do Honolulu (HNL) ležícího na ostrově Oahu pořídíte za 11 475 Kč. Levné letenky jsou rozesety do termínů během ledna a února příštího kalendářního roku. Níže vám přinášíme výčet levných kombinací, nicméně data jednotlivých odletů a příletu lze libovolně kombinovat dle vlastních preferencí.

Základní tarif navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v severoamerickém Seattlu (SEA) – na zpátečním letu se jedná o delší denní layover, který snadno proměníte v benefit díky výletu do města. Během letu se na palubě servíruje standardní občerstvení + nealkoholické nápoje. Transkontinentální lety mezi Evropou a Severní Amerikou operuje německá aerolinka Condor, zatímco přískoky po Spojených státech amerických lokální dopravce Alaska Airlines.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Letenky na Havajské ostrovy

Ráj uprostřed Pacifiku

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických, vč. Havajských ostrovů, je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Honolulu za 11 475 Kč

WOW! Havajské ostrovy: z Frankfurtu do Honolulu s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Alaska Airlines

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)