Východoafrická Etiopie z Prahy s odbaveným báglem
19.6.2024

Východoafrická Etiopie z Prahy s odbaveným báglem

12 891

O této nabídce

Náš další tip na akční letenky míří do lehce exotické destinace, o to zajímavější je pro pravé dobrodruhy. Aerolinka EgyptAir si připravila zpáteční letenky do východoafrické Etiopie z Prahy, konkrétně do hlavního města Addis Abeba. Ulovíš je za sympatickou cenovku 12 891 Kč včetně odbaveného báglu na odlety v říjnu. Pokud si chceš výlet v Africe prodloužit, návrat je možný i v listopadu a prosinci. Tak v sobě probuď své dobrodružné já a vydej se do Etiopie například v termínu od 3. do 13. října. Po cestě tě čeká jeden pohodový přestup v Káhiře.

Jak jsme již zmínili výše, egyptský dopravce si umožní přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg zdarma. Na palubu si navíc vezmeš i kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 x 40 x 23 cm. Během letů strádat nebudeš, neboť dostaneš občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Poznej krásy Etiopie

Etiopie že je jednou z nejchudších zemí světa? Možná z pohledu peněz. Stačí se podívat jinýma očima a spatříš to nesmírně obrovské bohatství. Tu jedinečnou kulturu co je cennější než zlato, božskou přírodu, nádhernější než diamanty. Pro svou ladně zvlněnou krajinu, pukliny a praskliny a příkré svahy se Etiopii právem přezdívá Střecha afrického kontinentu. Historie země sahá neskutečně hluboko, mnohem hlouběji než k dávnému královi Šalamounovi a královně ze Sáby. Domorodé obyvatelstvo je moc milé a vždy veselé, barevně oděné – neoděné a krásně zdobené. Milují hudbu a tanec a to tě bude na cestách provázet a odvádět pozornost od těch nehezkých věcí, které bohatou – nebohatou Etiopii sužují.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Pro cestu do Etiopie budeš potřeboval platné vízum, které si vyřídíš online nebo na ambasádě v Berlíně. Více se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Etiopie za 12 891 Kč
Východoafrická Etiopie z Prahy s odbaveným báglem

 


Bude se hodit

Letiště Addis Abeba (ADD)

Letiště Káhira (CAI)

Letiště Praha (PRG)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)