Víkendový výlet do Polska na nové lince z Prahy do Poznaně
1.3.2024

Víkendový výlet do Polska na nové lince z Prahy do Poznaně

738

O této nabídce

Přesně za měsíc zahájí irská nízkonákladová aerolinka Ryanair provoz své nové linky z Prahy (PRG), která povede do polské Poznaně (POZ) – viz detailní informace v našem magazínu. Během dubna na trase nebude létat pouze dvakrát týdně (pondělí a čtvrtek), jak bylo původně anoncováno, nýbrž přidá taktéž sobotní rotaci. A právě této skutečnosti můžete využít k naplánování si krátkého víkendového výletu do jednoho z největších polských měst ležícího na řece Wartě. Zpáteční letenky z Prahy do Poznaně ulovíte v rezervačním systému dopravce od 738 Kč. Odlety připadají na sobotní podvečer a návraty na pondělní odpoledne.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: duben 2024
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 8. 4. za 738 Kč
  • 13. – 15. 4. za 885 Kč
  • 20. – 22. 4. za 871 Kč
  • 27. – 29. 4. za 1 003 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Poznaně za 738 Kč

Víkendový výlet do Polska na nové lince z Prahy do Poznaně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)