Víkendové otočky z Prahy do Milána – od října do prosince
28.8.2023

Víkendové otočky z Prahy do Milána – od října do prosince

480

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wízz Air se objevilo velké množství levných letenek na trase z Prahy (PRG) do Milána (MXP). Zpáteční letenky, doslova za pár kaček, pořídíte v mnoha termínech od října do prosince letošního roku. Naším tipem jsou výlety z Prahy do Milána na víkendové otočky se zpátečními letenkami za 480 Kč (cena je tradičně platná pro členy WDC, ostatní cestovatelé letenky koupí za necelou tisícovku).

Díky ranním rotacím se z Prahy do Milána můžete vydat do soboty do pondělí, přičemž pondělní ranní návrat vám umožní bez problémů stihnout také pracovní povinnosti. Případně si na sever Itálie zaleťte od pátku do neděle, nebo pouze na 21hodinové otočky (sobota – neděle). Zkrátka potenciálních kombinací je tolik, že si vybere každý, kdo po výletě do Milána pošilhává.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 480 Kč
Víkendové otočky z Prahy do Milána – od října do prosince

Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)