O této nabídce
Udělej si radost a zpříjemni si pondělí nákupem letenek na Azurové pobřeží. Nově nabízí letenky z Prahy do Nice i britská aerolinka easyJet, a ty je pořídíš na prodloužené víkendy od 1 639 Kč. Termínů je k mání více než dost od listopadu do března příštího roku. Tak neváhej a zaleť si na jih Francie například v termínu od 10. do 12. ledna.
Nejlevnější tarif zahrnuje zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Pokud si s sebou chceš vzít větší bágl, přikoupíš si ho od 704 Kč za směr. Odbavený bágl do 15 kg tě vyjde od 809 Kč v jednom směru.
- Rezervuj: přímo přes náš vyhledávač nebo na stránkách easyJetu
- Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm
- Dostupnost: listopad 2024 – březen 2025
- Termíny:
- 1. 11. – 3. 11. >> REZERVUJ ZDE
- 8. 11. – 10. 11. >> REZERVUJ ZDE
- 22. 11. – 24. 11. >> REZERVUJ ZDE
- 29. 11. – 1. 12. >> REZERVUJ ZDE
- 6. 12. – 8. 12. >> REZERVUJ ZDE
- 10. 1. – 12. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 17. 1. – 19. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 24. 1. – 26. 1. >> REZERVUJ ZDE
- 31. 1. – 2. 2. >> REZERVUJ ZDE
- 21. 2. – 23. 2. >> REZERVUJ ZDE
TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.
Ubytování
Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.
- Mrkni se na nejširší nabídku ubytování v Nice.
- Vhod ti přijde také bohatá nabídka ubytování na celém Azurovém pobřeží.
Autopůjčovna
Pokud si vyhradíš na prozkoumávání jižní Francie více času, bude se ti hodit půjčená kára. Ta na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde si ji snadno zarezervuješ předem.