Velký přehled letenek na Seychely – z Prahy i Vídně
26.3.2021

Velký přehled letenek na Seychely – z Prahy i Vídně

14 996

O této nabídce

Od včerejšího dne se otevřely Seychely pro všechny turisty bez rozdílu. Je pravdou, že se stále ještě nedá mluvit o cestování bez podmínek, ale rozhodně mohou být Seychely zajímavou alternativou pro vaši dovolenou za předpokladu, že hledáte především krásné pláže a relax u oceánu. Níže vám přinášíme velký přehled jarních letenek na Seychely. Nejlevnější letenky z Vídně i Prahy momentálně nabízí letecká společnost Turkish Airlines, s níž můžete z rakouské metropole letět na Seychely za 14 996 Kč. Další alternativou z Vídně budou letenky od Ethiopian Airlines, zatímco z Prahy můžete zvolit také Emirates.

Podmínky pro cestování

Od včerejška, tj. 25. března, jsou Seychely opět otevřeny pro všechny cestující (jedinou výjimkou jsou turisté z Jihoafrické republiky). Všichni přijíždějící cestovatelé, ať jsou očkováni nebo nikoliv, musí před cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit tento cestovatelský formulář, kam také nahrajete negativní výsledek svého testu. Dále je třeba disponovat cestovním pojištěním zahrnujícím i výlohy spojené s léčbou nemoci COVID-19. Aktuální informace o podmínkách vstupu naleznete na této stránce.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Seychely, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené (mrkněte se na seznam míst, kde se můžete nechat otestovat). Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Seychely jsou dobrá volba

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Na Seychelách se v současné době musíte ubytovat v jednom z certifikovaných ubytovacích zařízeních. Na první pohled to zní jako poměrně přísné pravidlo, ale nabídka je skutečně široká. Bydlo rezervujte skrze tradiční platformy jako Booking, Hotels a AirBnB. Samozřejmostí dnešní doby je pak volba ubytování nabízející možnost bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 996 Kč

Velký přehled letenek na Seychely – z Prahy i Vídně


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Emirates

Ethiopian Airlines

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)