Velký přehled letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku
22.10.2021

Velký přehled letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku

9 002

O této nabídce

Ve čtvrtek večer (středoevropského času) se začala éterem šířit žhavá novinka z jihovýchodní Asie. Thajsko totiž rozhodlo rozšířit seznam „bezpečných zemí“ a rázem se něm objevilo rovnou 46 států – včetně České republiky. V praxi to znamená výrazné usnadnění cestování do Thajska, neboť očkovaní cestovatelé ze zemí nacházejících se na tomto „kouzelném seznamu“ nemusí po příletu do Thajska nastupovat do povinné 7denní karantény. Nové opatření začne platit od 1.  listopadu a očkovaní cestovatelé se mohou volně pohybovat po celé zemi.

Využijte zjednodušených podmínek pro cestování do Thajského království a zaleťte si dovolenou, během níž se rozhodně nebudete mačkat s davy dalších turistů, a to ani na těch dříve nejpopulárnější místech. Níže vám přinášíme přehled aktuálně dostupných letenek z Prahy a Vídně do Bangkoku. Nejlevnější letenky z Prahy do Thajska nabízí ve svém „batůžkářském tarifu“ aerolinka Finnair – do Bangkoku si s ní zaletíte za skvělou cenu 9 002 Kč (nejlevnější letenky kupujte přímo na webu aerolinky). Naopak preferujete-li cestovat s odbaveným zavazadlem, mrkněte se do našich kalendářů s termíny prémiových dopravců z Perského zálivu (Emirates a Qatar Airways).

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Jak již bylo naznačeno v úvodu článku, zrušení povinné karantény se týká pouze plně očkovaných cestovatelů. Kromě očkovacího certifikátu bude třeba předložit negativní PCR test před cestou (ne starší 72 hodin) a další podstoupit po příletu do Thajska. Dále bude nutné disponovat rezervací ubytování v hotelu z programu SHA+ (bude ale stačit jedna noc, neboť výsledky popříletového testu byste měli obdržet do 24 hodin) a cestovním pojištěním  (min. krytí 50 000 USD vč. krytí výdajů spojených s COVID-19). A poslední povinností je vyplnění tohoto formuláře.

Velký přehled letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku
Vstupní podmínky do Thajska platné od 1. listopadu 2021

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Thajsko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 9 002 Kč

Velký přehled letenek do Thajska: z Prahy do Bangkoku


Bude se hodit

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Emirates

Finnair

Qatar Airways

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)