Velká Británie: do Manchesteru z Bratislavy
11.5.2023

Velká Británie: do Manchesteru z Bratislavy

od 1 129

O této nabídce

Máte-li spadeno na severozápadní Anglii, tak vás jistě potěší aerolinka Ryanair. Ta totiž nabízí zpáteční letenky do Manchesteru z Bratislavy od 1 129 Kč. Prozkoumejte toto britské město a jeho okolí během letošního června a července, například od 21. do 28. června. Vybrat si můžete i z termínů přes červencové státní svátky, například od 5. do 10. července.

V ceně letenky u Ryanairu máte klasicky jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 377 Kč v jednom směru v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 423 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesty do Spojeného království

Do Spojeného království nepotřebujete test, očkování ani formulář. Více informací naleznete v našem článku „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Manchester – nejen pro fotbalové fanoušky

Anglický Manchester proslavily legendární fotbalové kluby Manchester United a Manchester City, nabízí ale mnohem víc – je městem umění, sportu, kultury a vysoké gastronomie. Historické památky střídají prosklené mrakodrapy, vůně pekingské kachny z Čínské čtvrti se mísí s vůní tradičních fish and chips a o místo na stadionu se perou fotbalové kluby s kapelami jako jsou The 1975 nebo Oasis. Navštivte Manchesterské muzeum vědy a techniky, působivou Manchesterskou katedrálu a rozlehlý, krásně upravený Heaton Park, kde se zvlášť v letních měsících koná řada festivalů. Manchester je kosmopolitní, živý a velmi vás překvapí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Manchesteru za 1 129 Kč
Velká Británie: do Manchesteru z Bratislavy

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)