Velikonoce na Madeiře
2.2.2021

Velikonoce na Madeiře

3 940

O této nabídce

Raději byste strávili Velikonoce u moře, než malováním vajec a koledováním? Aerolinka TAP Portugal nabízí levné letenky z Prahy na Madeiru na jarní termíny pouze za 3 940 Kč. V prodeji jsou termíny od dubna do června 2021 a to včetně Velikonočního víkendu a pondělí. Co třeba 3. až 9. dubna? V tuto dobu je celý ostrov nádherně rozkvetlý a láká tak k procházkám do přírody, koupání v moři je ale jen pro otužilé – voda má 18 °C. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech max. 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 8 kg, menší o rozměrech max. 40 x 30 x 15 cm a hmotnosti 2 kg. Odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg podléhá poplatku 75 EUR za směr.

Nádherná Madeira

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte romantiku. Na ostrově všechno kvete, bují a voní! Pozorujte delfíny a velryby v Atlantiku, svezte se lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal a dolů jeďte na tradičních saních. Zdolejte místní hory a ochutnejte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno. Na zdraví!

Pro vstup na území Madeiry je nutné vyplnit tento registrační formulář. Dále je nutné se prokázat negativním PCR testem, který je možné absolvovat před odletem v ČR, nejdříve 72 hodin před odletem, nebo po příletu na letišti ZDARMA. V případě absolvování testu na letišti je nutné setrvat v karanténě ve svém ubytování do obdržení výsledků testu (obvykle 12 hodin). Výjimku mají děti do věku 12 let, osoby které prodělaly v uplynulých 90 dnech onemocnění COVID-19 a mohou to doložit lékařským potvrzením a osoby s potvrzením o očkování. Více informací naleznete na webu Discover Madeira.

Madeira, na rozdíl od pevninského Portugalska, podléhá velmi volným restrikcím v souvislosti s epidemií COVID-19. Obchody, restaurace a služby se uzavírají v 18 h ve všední dny a v 17 h o víkendech, toto se nevztahuje na hotelové restaurace poskytující občerstvení pro své hosty. Ve večerních a nočních hodinách platí zákaz vycházení. Více informací naleznete na webu Discover Madeira. Pro návrat do ČR je nutné splnit nové podmínky vstupu, více se dozvíte v našem článku. Seznam klinik provádějících PCR testy na Madeiře naleznete ZDE.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace. Naším skvělým tipem je hotel Dom Pedro Garajau za ceny již od 500 Kč za noc, rezervaci v tomto hotelu je možné zrušit tři dny před plánovaným příjezdem.

Autopůjčovna

Pro cestování po krásách Madeiry velmi doporučujeme si pronajmout auto. Nejvýhodnější nabídky najdete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru

Velikonoce na Madeiře


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)