Vánoce nebo Silvestr v Dubaji z Prahy
19.8.2021

Vánoce nebo Silvestr v Dubaji z Prahy

6 989

O této nabídce

Proleťte se na křídlech Smartwings do exotické Dubaje. Letenky z Prahy do Dubaje jsou nyní v prodeji za ceny od 6 989 Kč na celou zimní sezónu. V nabídce jsou termíny na říjnové i listopadové státní svátky a prodloužené víkendy, na Vánoce i na silvestrovské oslavy Nového roku. Jaký termín si vyberete? Doporučujeme termín 21. – 28. 10., na který vám stačí pět dní dovolené.

V ceně letenky je přeprava příručního zavazadla o rozměrech nejvýše 56 x 45 x 25 cm a hmotnosti 8 kg. Počasí očekávejte suché a horké s denními teplotami okolo 31 °C v říjnu a přibližně 22 až 28 °C po zbytek zimní sezóny.

Luxusní závoj Arábie

Dubaj je branou do světa luxusu s mnoha známými nej – nejvyšší budovou světa, sedmihvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, krytou sjezdovkou a obřím akváriem. Dubaj nabízí ale i autentické kulturní zážitky – nejchutnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu ani stopy, pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Noční život je tu divoký, zábava pokračuje až do svítání. Dubaj si luxusně užijte, ať už si na luxusu potrpíte, nebo nikoliv.

Akční letenky do Dubaje

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: pouze příruční zavazadlo
  • Dostupnost: říjen 2021 – březen 2022
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Před odletem do Dubaje je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, další test je nutné podstoupit po příletu na letiště v Dubaji, tento test je bezplatný. Doklad o očkování nebo o prodělání nemoci není arabskou protistranou za účelem cestování uznáván. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cesty změnit. Aktuální podmínky návratu z Dubaje do ČR naleznete v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Dubaji naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Dubaje z Prahy za 6 989 Kč

Vánoce nebo Silvestr v Dubaji z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)