Vánoce na Zanzibaru – přímé lety z Frankfurtu
15.12.2022

Vánoce na Zanzibaru – přímé lety z Frankfurtu

6 702

O této nabídce

V nabídce last minute letenek německých cestovních kanceláří dnes vylovíme tip na krátký výlet na Zanzibar přes vánoční svátky. Zpáteční letenky z Frankfurtu na Zanzibar dnes ulovíte za 6 702 Kč. Jedná se o termín s odletem ve středu 21. prosince ve večerních hodinách a návratem na Boží hod vánoční. Na Zanzibaru vás čekají celkem tři noci. Poletíte přímým charterovým letem operovaným aerolinkou Eurowings Discover 

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Zanzibar

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum, které obdržíte za 50 USD na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránku německou CK
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příruční á 8 kg
  • Dostupnost: prosinec 2022
  • Termíny:
    • 21. – 25. 12. za 6 702 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Zanzibar za 6 702 Kč

Vánoce na Zanzibaru – přímé lety z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)