Vánoce na Islandu
3.12.2021

Vánoce na Islandu

od 516

O této nabídce

Co takhle vypadnout Vánoce do ciziny a užít si je nerušeně v obklopení nádherné přírody na Islandu? V rezervačním systému aerolinky Wizz Air se to doslova hemží zajímavými letenkami s cílem na Islandu ve vánočních termínech. Vybírat můžete z odletů z Katovic, Krakowa, Vídně nebo Wroclawi – na své si zkrátka přijdou téměř všichni. Nejlevnější letenky na Island pořídíte z Katovic za 516 Kč, nicméně cenové rozdíly routingů z ostatních zmiňovaných leteckých přístavů jsou minimální.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Před cestou na Island je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Island momentálně spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech. V tom příkladovém vyjde pronájem malého vozu na cca 1 300 Kč /den, větší auták typu SUV (prosinci rozhodně doporučujeme právě ten) potom na cca 2 000 Kč /den.

Náhled letenky z Katovic do Reykjavíku za 516 Kč
Vánoce na Islandu

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)